Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

 • Tiesnešu un tiesu darbinieku jautājumi
 • Advokātu jautājumi
 • Organizatoriskie (stāvvieta, sabiedriskais transports, kā atrast LTMC)
 • Par MIS

Tiesnešiem un tiesu darbiniekiem

 1. Vai tiesnesis, tiesu darbinieks var apmeklēt semināru, ja nav saņēmis rīkojumu par semināra apmeklējumu no Tiesu administrācijas?
  Jā, semināru var apmeklēt. Tiesu administrācija rīkojumus sagatavo pirms semināra tiem dalībniekiem, kuri semināram ir reģistrējušies trīs nedēļas pirms semināra, tiem kuri semināram piesakās vēlāk, rīkojumi tiek sagatavoti pēc semināra.

 2. Kādi semināri tiesnešiem un tiesu darbiniekiem ir bez limita?
  Semināra limitus neietekmē atkārtoti izsludināti semināri, starpdisciplinārie semināri, semināri, kuriem ir finansējums no dažādiem projektiem (papildus semināri). Mācību Informācijas sistēmā šādi semināri ir baltā krāsā.

  Advokātiem

  1. Cik kredītpunktus advokāts iegūst, apmeklējot LTMC seminārus?
   LTMC vienas lekcijas ilgums ir 90 minūtes. Apmeklējot vienu lekciju LTMC, Jūs saņemsiet divus kredītpunktus.

  2. Vai iespējams saņemt apliecību par semināra apmeklējumu?
   Advokāti var  pieprasīt izziņu par apmeklētajiem semināriem MIS sadaļā „Izziņa par apmeklējumu”. Atrodiet sadaļu labajā stūrī „Pieprasīt izziņu”. Lauciņā „Adresāts” jānorāda iestāde, kurai vēlaties iesniegt izziņu.

  Organizatoriskie jautājumi

  1. Vai LTMC tuvumā ir autostāvieta?
   Jā, blakus LTMC ēkai ir autostāvvieta, starp Mārstaļu un Peldu ielu (iebraukšana no Peldu ielas). LTMC ir vienošanās ar stāvvietas īpašniekiem, ka semināra dalībniekiem ar apzīmogotu kvīti ir atlaide šajā autostāvietā. Cena par vienu stundu LTMC semināra apmeklētājiem ir 2 EUR.

  2. Ar kādu sabiedrisko transportu visērtāk nokļūt uz LTMC?
   LTMC atrodas Vecrīgā un piekļūšana mācību vietai ir ērta gan braucot no Pārdaugavas (pietura Grēcinieku iela), gan no pilsētas centra (pietura – 13. janvāra iela). Autoosta un centrālā stacija ir 5-10 minūšu gājienā no Mārstaļu ielas - skatīt kartē.

  Jautājumi par Mācību informācijas sistēmu (MIS)

  1. Kā pārliecināties, ka esmu reģistrējies semināram?
   Semināram, uz kuru Jūs esat reģistrējies, vajadzētu parādīties sadaļā „Mani semināri”. Ja seminārs atrodas „Semināru grozā”, tas nozīmē, ka Jūs neesat pabeidzis reģistrēšanos semināram un Jūs vēl neesat dalībnieku sarakstā. Sava profila sadaļā „Semināru grozs” atzīmējiet, kurus no izvēlētajiem semināriem apmeklēsiet, lapas apakšā aktivizējiet „Reģistrēties semināriem”, un reģistrācija būs veiksmīgi pabeigta.

  2. Vai MIS var reģistrēties arī citu juridisko profesiju pārstāvji?
   Jā, MIS var reģistrēties jebkurš, kurš vēlas apmeklēt LTMC rīkotos seminārus. Aktivizējot „Reģistrēties”, Jums parādīsies divi izvēles lauciņi „Tiesu darbinieks” vai „Citu juridisko profesiju pārstāvis”. Ja reģistrācijas laikā rodas neskaidrības, tad sazinieties ar LTMC biroju pa tālruni 22814900.

  3. Vai sistēmā iespējams nomainīt datus par sevi ( uzvārds, e-pasts, tālr. nr. u.c.)?
   Jā, sadaļā „Personīgā info” iespējams šos datus mainīt. Jūsu ērtības labad aicinām šos datus aktualizēt, lai LTMC varētu Jūs savlaicīgi informēt par pieejamām mācībām Jūsu norādītajā specializācijā.

  4. Ko darīt, ja aizmirsu paroli?
   MIS reģistrācijas pirmajā lapā zem autorizācijas informācijas ir lauciņš „Aizmirsāt paroli”, Jums ir jāuzklikšķina uz šī lauciņa un pēc tam jāievada sistēmā reģistrētais e-pasts, uz kuru Jums tiks nosūtīta ziņa, kā nomainīt paroli.